Skontaktuj się z nami


Dane teleadresowe

Siedziba firmy:


Auto-Trans Asflaty Sp. z o.o.

Ul. Ks. Roboty 80

44-186 Gierałtowice


Główny oddział firmy/ wytwórnia mas bitumicznych/baza sprzętu


Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o.

Ul. Poligonowa 25a

44- 251    Rybnik Kłokocin

Tel. /FAX 32 441 40 13


Pole jest wymagane To nie jest poprawny adres email.
Pole jest wymagane To nie jest poprawny adres email.
Pole jest wymagane To nie jest poprawny adres email.
Pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana
Twoja wiadomość nie została wysłana - proszę spróbować ponownie

Personalia

Zarząd

Piotr Jojko/Prezes

piotr@auto-trans.eu


Sekretariat

Dominika Czarnecka/Asystentka

dominika.cz@auto-trans.eu


Biuro

Grażyna Lachowska  /pracownik administracyjny

biuro@auto-trans.eu

Anna Krzysztoforska/ Marketing/koordynator ds. rozliczeń

anna.k@auto-trans.eu


Dział Personalny

Katarzyna Warzecha/ kadrowa

katarzyna.w@auto-trans.eu


Dział Transportu/Maszyn Budowlanych

Paweł Fick - Główny Dyspozytor

pawel.f@auto-trans.eu


Produkcja/roboty drogowe

Marek Prudel -Kierownik Wytwórni Mas Bitumicznych

marek.p@auto-trans.eu

Adam Zniszczoł - Kierownik Robót Drogowych

adam.z@auto-trans.eu

Mariusz Mnochy - Kierownik Robót Drogowych

mariusz.m@auto-trans.eu

Tomasz Pawełczak - Analityk Finansowy-Kosztorysant

tomasz.p@auto-trans.eu

Michał Ksel - Inżynier Budowy

michal.k@auto-trans.eu